niedziela, 3 listopada 2013

Manhattan- Clear face (pads) wygrana u pirelki

Antybakteryjne płatki kosmetyczne wygładzają i odświeżają skórę oraz zapobiegają powstawaniu niedoskonałości.

Płatki znajdują się w plastikowym słoiczku (40 sztuk). Jest on bardzo poręczny i lekki. Nie znalazłam żadnych minusów związanych w opakowaniem.

Płatki mają bardzo ładny zapach lekko kwiatowy zapach. Płatki po przyłożeniu do skóry delikatnie chłodzą. Nie zostawiają żadnej tłustej nie przyjemnej warstwy. Szorstka strona jest bardzo delikatna i lepiej zmywa makijaż. Dość dobrze radzi sobie z wodoodpornym makijażem. Przyznam się że nie zastosowałam się do rad producent aby nie używać płatków w okolicach oczu zmyłam nimi tusz i kreskę. Nie powstały żadne uczulenia czy pieczenia ale po dłuższym stosowaniu płatków powstaje chwilowy dyskomfort. Płatki na pewno nie uczulają i nie alergizują. Dobrze sprawdzają się podczas podróży. Są wydajne na zmycie dość mocnego makijażu zużyłam 2-3 płatki. Są bardzo dobrym rozwiązaniem dla kobiet spieszących się. U mnie raczej nie pojawią się ponownie ponieważ za zwyczaj nie maluje się więc tylko nie potrzebnie zajmowały by miejsce. 

Gładka stronaSzorstka strona


Cena: ok 18zł

Plusy:
-Zapach
-Demakijaż
-Nawilżenie płatków
-Opakowanie

Minusy:
-Dostępność
-Cena


Ocena:
4/10

5 komentarzy:

  1. Czyż nie są one z wygranego rozdania? :) Cieszę się, że się spisały choć ich cena nie należy do niskich.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedyś coś podobnego używałam ale chyba nie skuszę się ponownie. Na pewno jest dużo wygodniej i prościej użyć coś takiego :)

    OdpowiedzUsuń